BAZÉNOVÉ ROLETY

Lamelové zakrytí bazénu představuje alternativu místo klasického zastřešení. S minimální potřebou na místo nenaruší vzhled Vaší zahrady. Bazénová roleta se skládá z uzavřených lamel které zakryjí vodní hladinu a zabrání spadnutí Vašich dětí nebo domácích zvířat do bazénu. Předností je veliká pevnost plovoucího roletového balu. Lamelové zakrytí je nejčastěji vybaveno elektrickým navíjecím zařízením s dálkovým ovládáním. K dispozici je také mechanické navíjecí zařízení pro ruční manipulaci.

Montáž rolety se provádí na okraj bazénu. V případě atypického tvaru bazénu se používají pojezdové kolejnice které umožňují roletu v navinutém stavu odsunout mimo bazén.

Pro dokonalý estetický dojem a komfortní ovládání se lamely ukládají pod hladinu bazénu a jsou ovládány plně automaticky. K tomuto účelu je ve stěně bazénu vytvořena tzv. rološachta, která umožňuje uložení návinu lamel mimo viditelný půdorys bazénu. Při zakrytí hladiny vnitřních bazénů, výrazně sníží odpar a tepelné ztráty což v důsledku chrání okolní stavbu a zařízení místnosti. Standartně jsou lamely k dispozici v osmi barvách.

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace nebo cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.