ZASTŘEŠENÍ

To je příjemně teplá voda i soukromí

Pokud jste majitelem bazénu a přemýšlíte jak lépe a déle během roku využívat svůj rodinný bazén, máme pro Vás řešení v podobě posuvného zastřešení. Zastřešení bazénu zajistí účinné ohřátí bazénové vody působením slunce přes stěny zastřešení, bez nutnosti ohřevu. Při nočním ochlazení udržuje teplou vodu a prodlouží sezónu o několik měsíců. Zastřešená bazénu zabraňuje vniknutí nečistot do vody a snižuje náklady na udržení čisté vody. Svůj bazén využijete každý den i při nepříznivém počasí.

Navštivte v Brně a nebo v Boskovicích náš předváděcí bazén a zastřešení.

OBLOUKOVÉ ZASTŘEŠENÍ

Pro všechny, kteří mají rádi čistou a teplou vodu. Jednoduchá výroba a proto i nejlepší cena pro zastřešení Vašeho bazénu.

OBLOUKOVÉ ZASTŘEŠENÍ SE ŠIKMINOU

Podchodné zastřešení s místem k posezení a pěstování rostlin, umožní vám plavání i za nepříznivého počasí s pohodlným vstupem posuvnými dveřmi v základní výbavě.

VÍCEÚHELNÍKOVÉ ZASTŘEŠENÍ

Nízké zastřešení které je možné vyrobit bez kolejnic, které tak nenarušují okolí bazénu.

VÍCERÁDIUSOVÉ ZASTŘEŠENÍ

Je model s výškou největšího segmentu 80cm při maximálním rozměru bazénu 4x8 metrů.

BEZKOLEJNICOVÉ ZASTŘEŠENÍ

Více úhelníkové zastřešení je možné vyrobit i jako bezkolejnicové. Zastřešení se posunuje na kolečkách s gumovým běhounem. Aby jezdilo v požadované dráze je zajištěno posuvným systémem ukrytým v konstrukci zastřešení. Výhodou tohoto zastřešení je velice snadná manipulace.

BAZÉNOVÉ ROLETY

Lamelové zakrytí bazénu představuje alternativu místo klasického zastřešení. S minimální potřebou na místo nenaruší vzhled Vaší zahrady. Bazénová roleta se skládá z uzavřených lamel které zakryjí vodní hladinu a zabrání spadnutí Vašich dětí nebo domácích zvířat do bazénu. Předností je veliká pevnost plovoucího roletového balu. Lamelové zakrytí je nejčastěji vybaveno elektrickým navíjecím zařízením s dálkovým ovládáním. K dispozici je také mechanické navíjecí zařízení pro ruční manipulaci.

KONTAKT

K Lipníkům 3
680 01 Boskovice
Česká Republika
Telefon: 737 912 995
E-mail: info@bazeko.cz


Němec Vladimír
Bazénový technik

Smetanova 53
798 52 Konice
Tel.: 737 912 995
E-mail: info@bazeko.cz

Copyright © 2020 BAZEKO.cz